Program

ONSDAG 13. OKTOBER (Ikke åpent for publikum)
16:00National Show Jumping, Champion Cup 1,20, presented by Felleskjøpet
17:45CSI2* 1,30 Presented by Borg Bygg AS
20:55CSI2* 1,40 Jumping - Presented by Lucky 7
TORSDAG 14. OKTOBER (Ikke åpent for publikum)
10:00National Show Jumping, Champion Cup 1,20 - Sponsored by Felleskjøpet
11:25CSIAm-B 1,20 Jumping - Presented by Kingsland Jumping
13:15CSI2* 1,30 Jumping - Presented by Norges Rytterforbund
16:00 CSI2* 1,40 Jumping - Presented by Jensen Bygg Team
18:50Ponni kat. 2 Cup, MB Jumping - Presented by The Body Shop
19:25Ponni kat. 1, MB Jumping - Presented By Backe
20:35Nasjonal dressur - Presented by Kingsland Oslo Horse Show
FREDAG 15. OKTOBER
08.00CSI2* 1,30 Jumping - Sponsored by Norsk Hestesenter
10:50Ponni kat. 2, MB+5 Jumping - Presented by The Body Shop
11:20Ponni kat. 1, MB+5 Jumping - Presented by Backe
12:30National Jumping, Champion Cup 1,20 - Presented by Felleskjøpet
13:50CSIAm-B 1,20 Jumping - Presented by Agria Dyreforsikring
15:35CSI5* 1,40 Jumping - Presented by Porsche
17:50CSI5* 1,50 Jumping - Presented by Zuhaar og Rubb
20:30 CSI2* 1,45 Jumping Grand Prix - Presented by Sport 1
LØRDAG 16. OKTOBER
08:00Ponni kat. 2 Jumping - Presented by The Body Shop
08:30Ponni kat. 1 Jumping - Presented by Backe
09:20Nasjonal dressur - Presented by Kingsland Oslo Horse Show
11:25CSI5* 1,45 Jumping - Presented by Global Trucks
13:10Knock Out - Presented by OBAS
13:40Clinic med Carl Hedin
14.50Familieshow m/ Mounted Games, Shettisgalloppen og kjøring, utdeling sammenlagtpremier
18:30CSI5* Grand Prix 1,50/1,60 Jumping - Presented by Rikstoto
21:30 CSI* 1,50, Puissance - Presented by The Body Shop
SØNDAG 17. OKTOBER
08.00Accumulator - Presented by Busscharter
09.15CSIAm-B 1,25 Jumping - Sponsored by Ole Peter Duus
10.55CSI5* 1,50 Jumping - Presented by Kingsrød Trading
13.00Familieshow med Shettisgalloppen, Mounted Games og kjøring
15:00Longines FEI Jumping World Cup™ 1,50 – 1,60, presented by Gjelsten Holding AS